#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

NATÁLKA

Čo poviete na Natálku? 😉 ja hovorím, že je víťazkou nad všetkými pochybnosťami, výhovorkami a obavami, ktoré predchádzali jej rozhodnutiu zmeniť nie len svoje telo, ale aj myslenie 😇 mnohí sa možno nachádzate v počiatočnej fáze rozhodovania o trvalej zmene svojho životného štýlu, ale Natálka je dôkazom, že to stojí za to 💪🏼 verte, či nie, prvý krok ku zmene je tá najťažšia časť na ceste k našim cieľom 🙃 avšak ak je myseľ pevne rozhodnutá, potom to ide ľahko. Žiadny strach z diéty alebo poklesu energie sa u mojich klientov neobjavuje 🙂👍🏼 racionálna chutná strava a pestré zaujímavé tréningy sú to, čo vám ponúkam 🙋‍♂️ spolu so mnou môžete očakávať spokojnosť a radosť zo života. A takto to má byť! 👏🏼👏🏼👏🏼 prekročte hranicu komfortnej zóny, nemajte strach, za touto hranicou vás čakajú len pozitíva 😊 neváhajte mi napísať a poviem vám viac 📩📩📩

Ísť späť

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.