#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

MAJKA

Majka to dnes povie za mňa ☺️ “Váhala som, či začať. Či sa nebudem hanbiť, že som to nezvládla. Ale už som nevedela ako ďalej a tento tréner Martin mi ukázal, že sa to dá. Ja som to teraz poňala takto: "správne využité obdobie korony". Popri dvoch deťoch to šlo 👍💪 3 mesiace driny stáli za to a samozrejme, budem v tom pokračovať. Kto ešte váha, poďte do toho 😉 a Martin Ivanko-Ďakujem 🙂” 👏👏👏 to ja ďakujem Majke za jej dôveru počas spolupráce 🙏 veril som jej od začiatku 👍 vedel som, že to dokáže, pretože mala a stále má silné odhodlanie - to je najpodstatnejšie na ceste k úspechu. Poďte do toho 🙂 nastavíme stravu, nastavíme tréning a budeme sa tešiť na výsledky, s ktorými sa v lete spoločne pochválime 💪🏼

Ísť späť

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.