#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

LENKA

Toto je zmyslom mojej práce 😊 každý sa pozerá na výsledky, ktoré je možné vidieť voľným okom 🙋‍♂️ áno! Aj tie sú krásne a som pyšný na každý zhodený kilogram, či odpočítaný centimeter mojich klientov 😉 takto to je aj v prípade Lenkinej premeny 👍🏼 avšak pre mňa má najväčšiu hodnotu, keď mi klient povie, že opäť má zo seba veľmi dobrý pocit, že je na seba hrdý a že sa vie s radosťou pozrieť do zrkadla 😊 tak ako Lenka: “Najťažšie je začať...Ale to je asi so všetkým v živote...Keď však nájdete ten správny smer a v tomto mojom prípade tým správnym smerom bolo oslovenie p.trenera Martina dokážete byt znovu hrdý na svoje telo aj keď samozrejme nie je úplne dokonalé!
Ešte raz aj takto veľmi pekne ďakujem a samozrejme ide sa ďalej!” 👏🏼☺️ dokážem ukázať smer, pomôcť sa postaviť a ísť ďalej, no výsledky sú vaše 🙃 a práve toto je moja najväčšia odmena 🙏🏼 keď vidím tú naštartovanú sebadôveru a to, že sa človek opätovne učí mať rád seba samého a svoje telo ❤️ ĎAKUJEM za dôveru! 💪🏼

Ísť späť

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.