#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

EVKA

Ďalšia pochvala, tentokrát od Evky ☺️ musím však pripomenúť, že tieto krásne výsledky sú zásluhou každého odhodlaného klienta, ku ktorým patrí aj Evka 🙋‍♂️ “Veľká spokojnosť a nakopnutie tým správnym smerom. Jednoznačne odporúčam, hoci to nie je jednoduché, ale výsledok stojí zato. Pán Martin je super a vždy pekne povzbudil 😉 “ každé slovo si nesmierne vážim a ďakujem za skvelú spoluprácu 💪🏼 ako tréner som pyšný na takéto výsledky a som rád, že to má zmysel, hlavne, ak ide o takých skvelých klientov 😜 pred mojimi očami sa z nich stávajú šťastnejší a spokojnejší ľudia 👍🏼 v prípade záujmu o podobnú vydarenú spoluprácu mi napíšte správu 📩

Ísť späť

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.